Obserwuj nas w sieci

Biblioteka Bemowo

O nas

Książki to nasza pasja. Dzielimy się nią z Czytelnikami zapewniając im dostęp do literatury, ale również tworząc dla nich niezwykłe miejsca spotkań i wydarzeń.

publiczna z historią.

Od lat tworzymy jedną z ważniejszych bemowskich instytucji kultury. Nie chcemy być “tylko” biblioteką, ale miejscem, do którego chce się wracać, w którym można spotkać ciekawych ludzi, rozwijać swoje pasje i poszerzać wiedzę.

Dzięki stałej obecności w życiu naszych Czytelników znamy ich potrzeby, co pozwala nam tworzyć ofertę spełniającą ich oczekiwania.

Nasze książki.

Swoje zbiory wciąż poszerzamy o nowości, ale i o pozycje, na których zależy naszym Czytelnikom. To sprawia, że w naszych placówkach wciąż pojawiają się nowe książki, audiobooki czy filmy.

Zbiory zgromadzone w naszych czytelniach udostępniamy na miejscu wszystkim zainteresowanym, a wypożyczanie książek, czasopism i innych materiałów bibliotecznych oraz ich udostępnianie na miejscu jest bezpłatne.

Biblioteka Bemowo w liczbach:

Udogodnienia, które znajdą u nas Czytelnicy: