Obserwuj nas w sieci

Biblioteka Bemowo

Ćwiczymy dykcję!

„Lekcje dla sprawnego języka u małego smyka” to najnowsza propozycja naszej Biblioteki dla. Pierwszy cykl zajęć z dykcji jest dedykowany dzieciom z grupy wiekowej 4-6 lat. Planowane jest również uruchomienie spotkań dla młodzieży.

Podczas zajęć dzieci poznają ćwiczenia relaksujące, których zadaniem jest pozbycie się napięć z ciała i aparatu mowy. Będzie czas również na rozgrzewkę, zabawy, czytanie książeczki połączone z ćwiczeniami jamy ustnej. Każde spotkanie potrwa 45 min. Poprowadzi je Karolina Kowalczyk, absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich; jest również aktorką Teatru Bajlandia i Teatru Studyjnego.

Spotkania będą odbywały się w Czytelni nr XVII przy ul. Powstańców Śląskich 17. Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy pod nr. tel.: 22 304 82 80.