Warsztaty dla rodzin

Kultura bez barier: Malarstwo intuicyjne

Nasza biblioteka kontynuuje realizację przedsięwzięcia grantowego pt. „Dostosowanie oferty kulturalnej do potrzeb użytkowników ze szczególnymi potrzebami w tym do potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ze spectrum autyzmu”, finansowane w ramach projektu „Kultura bez barier”.

Zapraszamy styczniowe rodzinne warsztaty malarstwa intuicyjnego (1 dziecko od 7 r.ż. + 1 opiekun). Zajęcia odbędą się w naszym Miejscu Aktywności Lokalnej Spotykalnia przy ul. Powstańców Śląskich 126 w Galerii Bemowo w dniu 28 stycznia 2023 r. w godz. 14:00-15:00. Zapisy są przyjmowane (od 23 stycznia) pod nr. tel.: 605 859 946 (od pn-pt w godz. 12-18). Liczba miejsc jest ograniczona.

Realizowane przedsięwzięcie jest częścią projektu „Kultura bez barier”. Jego celem jest ułatwienie dostępu do bogatej oferty kulturalnej szerokiemu gronu odbiorców przy jednoczesnych działaniach sprzyjających integracji społecznej. Chcemy stworzyć na Bemowie odpowiednią przestrzeń, bliską użytkownikom, bezpłatną, a przede wszystkim przyjazną osobom ze szczególnymi potrzebami.

Wartość grantu: 64 328,90 PLN.