Kultura bez barier: maski karnawałowe

Nasza biblioteka kontynuuje realizację przedsięwzięcia grantowego pt. „Dostosowanie oferty kulturalnej do potrzeb użytkowników ze szczególnymi potrzebami w tym do potrzeb osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz ze spektrum autyzmu”, finansowanego w ramach projektu „Kultura bez barier”.

Celem przedsięwzięcia jest ułatwienie dostępu do bogatej oferty kulturalnej szerokiemu gronu odbiorców przy jednoczesnych działaniach sprzyjających integracji społecznej. Dzięki m.in. temu projektowi tworzymy na Bemowie dostępną przestrzeń bliską użytkownikom, a przede wszystkim przyjazną osobom ze szczególnymi potrzebami.

Zapraszamy na rodzinne warsztaty tworzenia masek karnawałowych (1 dziecko od 7 r.ż. + 1 opiekun). Zajęcia odbędą się w naszym Miejscu Aktywności Lokalnej “Spotykalnia” przy ul. Powstańców Śląskich 126 w Galerii Bemowo w dniu 15 stycznia 2023 r. w godz. 14:00-15:00. Zapisy są przyjmowane pod nr. tel.: 605 859 946 (od pn-pt w godz. 12-18). Liczba miejsc jest ograniczona.

Realizowane przedsięwzięcie jest częścią projektu „Kultura bez barier”. Wartość grantu: 64 328,90 PLN.