Warsztaty dla dorosłych

Potencjał jest w każdej z nas: Mamy dla mam

Chcesz nawiązać kontakt z innymi matkami, wymienić się doświadczeniami, poznać techniki i ćwiczenia poprawiające samopoczucie i dobrostan? Przyjdź na warsztaty „Mamy dla mam”. Zajęcia są dedykowane kobietom w ciąży, po porodzie, ale też wszystkim młodym mamom.

Bemowska biblioteka rozpoczyna drugi cykl warsztatów dedykowanych kobietom w ciąży, po porodzie oraz mamom. Zajęcia pozwolą kobietom poznać techniki relaksacyjne, poprawiających fizyczne i psychiczne samopoczucie. Wykorzystane zostaną tu elementy jogicznego masażu tajskiego oraz praktyki oddechowe. Istnieje możliwość uczestnictwa w warsztatach z dzieckiem.

Zajęcia prowadzi Talya Balikcioglu, licencjonowana terapeutka masażu tajskiego specjalizująca się w pracy z kobietami w trakcie i po ciąży.

Warsztaty odbędą się:
23, 30 września,

7,14 października

Godzina 12:30

Czytelnia nr XVII ul. Powstańców Śląskich 17

Zapisy: 797 619 995

21, 28 października,

4, 18 listopadaGodzina

12 odzina 12:30

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 119ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c
Zapisy: 797 619 995

Projekt cyklu warsztatów „MAMY DLA MAM” realizowany jest w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022 współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.