Warsztaty dla dorosłych

Mamy dla mam: Potencjał jest w każdej z nas!

Warsztaty „Mamy dla mam” dedykowane są kobietom w ciąży, po porodzie, ale też wszystkim młodym mamom. Jeśli chcesz nawiązać kontakt z innymi matkami, wymienić się doświadczeniami, poznać techniki i ćwiczenia poprawiające samopoczucie i dobrostan – zapraszamy od pierwszego dnia ciąży i jeszcze długo po porodzie.

Co będziemy robić podczas warsztatów?

Oddech i masaż stworzą rdzeń naszej praktyki. Oddychanie jogiczne i masaż tajski mają wiele do zaoferowania matkom, które potrzebują relaksu. Te dwie techniki wykorzystamy więc na naszych spotkaniach. Skupimy się na naszym oddechu, będziemy praktykować świadome oddychanie, przećwiczymy praktyczne techniki automasażu w celu uwolnienia się od stresu i łagodzenia bólu. Zrobimy i przyjmiemy masaż. Podczas tej praktyki skupimy się na też potrzebach każdej kobiety w danym dniu.

Warsztaty będą trwały 75 minut i będą odbywały się w soboty, od 7 maja do 25 czerwca o godz. 14:00  w Miejscu Aktywności Lokalnej Spotykalnia, ul. Powstańców Śląskich 126 (Galeria Handlowa Bemowo).

Zapisy: 797 619 995. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadząca:
Talya Balikcioglu – jest mamą, absolwentką Wydziału Sztuki Performatywnej na Uniwersytecie Bilgi w Stambule oraz licencjonowaną terapeutką masażu tajskiego (Thailand Sunshine Network Certification) specjalizującą się w pracy z kobietami w trakcie i po ciąży. Jej wykształcenie obejmuje praktyki pracy psychosomatycznej oraz trening w klasycznej i współczesnej technice tańca. Talya ma ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu i organizacji zajęć ruchowych, w szczególności zorientowanych na redukcję stresu, poprawę koordynacji i elastyczności stawów, oraz korektę postawy w celu redukcji przewlekłych dolegliwości bólowych. Pracuje z różnorodnymi grupami wiekowymi, zarówno grupowo, jak i indywidualnie. Talya prowadzi również sesje masażu tajskiego dla tancerzy, sportowców, pracowników biurowych oraz kobiet w ciąży i młodych mam.

Projekt cyklu warsztatów „MAMY DLA MAM” realizowany jest w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022 współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.