Warsztaty dla dorosłych

Rozwiązywanie konfliktów – warsztaty dla dorosłych

Czy konflikt to źródło problemu czy źródło rozwiązania? O tym właśnie będziemy rozmawiać podczas warsztatów dla dorosłych „Rozwiązywanie konfliktów”.

W trakcie warsztatów będzie też okazja poznać i przećwiczyć metody oraz techniki, które pozwalają przejść od wzajemnych zarzutów do wzajemnego zrozumienia i pracy nad rozwiązaniami opartymi o potrzeby wszystkich zaangażowanych stron.

Zajęcia poprowadzi Konrad Sobczyk, doświadczony mediator, trener i superwizor mediacji, który podkreśla, że jego zadaniem w pracy mediatora jest odczytać i zrozumieć jakie informacje niesie ze sobą konflikt, a następnie pomóc przełożyć tę wiedzę na rozwiązania, które będą służyć stronom konfliktu w domu, czy w pracy.

Zajęcia odbędą się w 19 maja 2022 o godz. 17:30 w Wypożyczalnii dla Dorosłych i Młodzieży nr 113 (ul. Powstańców Śląskich 108a)

Zapisy: 22 405 39 51. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022.