Warsztaty dla dorosłych

Świadome rodzicielstwo: warsztaty dla dorosłych

W ramach projektu “Warsztaty dla małych i dużych” w naszej bibliotece odbędą się spotkania o świadomym rodzicielstwie.

Będą to spotkania, podczas których porozmawiamy na temat różnych etapów rodzicielstwa, tj. przygotowanie do ciąży: dieta i emocje, okres prenatalny, dzieciństwo, okres nastoletni, komunikacja między dorosłymi dziećmi i rodzicami. Zastanowimy się, jak w mądry i uważny sposób budować relacje z dzieckiem? Jak nawiązać bezpieczny styl przywiązania pomiędzy rodzicem a dzieckiem? Jak prowadzić pełen szacunku dialog, jak otworzyć się na własne emocje i uwzględnić perspektywę drugiego człowieka.

Harmonogram zajęć:

* WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH, DZIECI I MŁODZIEŻY NR 119, ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 28c:
19 maja 2022 (zapisy są przyjmowane od 5 maja 2022)
Start: 17:30
Zapisy: 22 304 82 80.

* WYPOŻYCZALNIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NR 29, ul. Konarskiego 6:
26 maja 2022 (zapisy są przyjmowane od 12 maja 2022)
31 maja 2022 (zapisy są przyjmowane od 17 maja 2022)
Start: 17:30
Zapisy: 22 665 95 88.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022.