Warsztaty dla dorosłych

Sztuka mediacji – warsztaty dla dorosłych

Czy konflikt to źródło problemu czy źródło rozwiązania? O tym właśnie będziemy rozmawiać podczas warsztatów dla dorosłych „Rozwiązywanie konfliktów”.

W trakcie warsztatów będzie też okazja poznać i przećwiczyć metody oraz techniki, które pozwalają przejść od wzajemnych zarzutów do wzajemnego zrozumienia i pracy nad rozwiązaniami opartymi o potrzeby wszystkich zaangażowanych stron.

Zajęcia poprowadzi Konrad Sobczyk, doświadczony mediator, trener i superwizor mediacji, który podkreśla, że jego zadaniem w pracy mediatora jest odczytać i zrozumieć jakie informacje niesie ze sobą konflikt, a następnie pomóc przełożyć tę wiedzę na rozwiązania, które będą służyć stronom konfliktu w domu, czy w pracy.

Zajęcia odbędą się:

4 października 2022

11 października 2022 (zapisy od 27 września)

18 października 2022 (zapisy od 4 października)

o godz. 17:30 w Czytelni nr XVII (ul. Powstańców Śląskich 17)

Zapisy: 22 666 17 69. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022.