Warsztaty dla dzieci

Literackie zabawy taneczno-muzyczne dla dzieci

*WARSZTATY DLA DZIECI W WIEKU 8-11 LAT*

Rozpoczynamy cykl literackich zabaw taneczno-muzycznych dla najmłodszych czytelników oraz czytelniczek naszej biblioteki. Zapewniamy świetną zabawę i atrakcyjnie spędzony czas.

W programie: tańce, karaoke oraz ciekawe zabawy muzyczne.

Spotkania odbędą się: 26 listopada i 17 grudnia o godz. 16:00 w MAL SPOTYKALNIA, przy ul. Powstańców Śląskich 126 (Galeria Handlowa Bemowo)

WSTĘP WOLNY