Warsztaty dla małych i dużych: bajkoterapia

Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat, który poświęcony jest bajkoterapii.

Bajkoterapia jest to rodzaj terapii przez opowieści. Czytając określone bajki możemy dać dziecku wsparcie w różnych sytuacjach stresujących. Bajki są często wykorzystywane przez psychologów, pedagogów, nauczycieli oraz rodziców jako środek, który ułatwia radzenie sobie z negatywnymi emocjami u dzieci.

Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia o godz. 17:30 w Wypożyczalni dla Dzieci i Dorosłych nr 29 (przy ul. Konarskiego 6).

Zapisy: 22 665 95 88. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022.