Książkomat

Odbieraj i zwracaj książki
bez ograniczeń czasowych!

Potrzebujesz odebrać lub zwrócić wypożyczoną książkę poza standardowymi godzinami pracy biblioteki? Nasze książkomaty są dostępne 24/7, aby sprostać Twoim potrzebom! Teraz możesz łatwo wypożyczyć lub oddać książkę z naszych zasobów o dowolnej porze dnia i nocy, także w weekendy.

Dlaczego warto skorzystać z książkomatu?

Dostępność non-stop: Możliwość zwrotu i wypożyczenia książek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nowa placówka: Książkomat znajduje się tam, gdzie nie ma tradycyjnego oddziału bibliotecznego.

Wielofunkcyjność: Możesz oddać lub odebrać materiały z dowolnej placówki bibliotecznej w Bemowie.

Uwaga! Po skorzystaniu z Książkomatu otrzymasz automatyczne powiadomienia z numeru 573 332 925 dotyczące statusu Twoich transakcji w książkomacie. Prosimy nie odpowiadać na wiadomości z tego numeru ani na niego nie dzwonić.

Lokalizacje

Obok Pływalni Pingwin przy ul. Oławskiej 3A (OSiR Bemowo)

Obok hali sportowej OSiR przy ul. Obrońców Tobruku 40