Miejsca Aktywności Lokalnej

Wszystkie nasze Placówki to miejsca otwarte na wszelkie inicjatywy, których celem jest kultura i edukacja. Wciąż poszerzamy swoją ofertę odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych stałych, jak i nowych Czytelników. Szczególnie zapraszamy do naszych dwóch Miejsc Aktywności Lokalnej – Spotykalni – Biblioteki Sąsiedzkiej oraz do MAL Chrzanów.

Nasze Miejsca Aktywności Lokalnej:

 • MIEJSCE:
  ul. Powstańców Śląskich 126
  (Galeria Handlowa Bemowo)
  1 piętro (przy Pepco)
 • KONTAKT:
  tel. 509 532 551
  mal@e-bp.pl
 • SOCIAL MEDIA:
  Facebook
Zaznacz akceptację cookies marketingowych, żeby zobaczyć mapę Google.

Miejsce Aktywności Lokalnej Spotykalnia to przestrzeń otwarta na pomysły i inicjatywy mieszkańców i mieszkanek Bemowa (i Bielan). Bezpłatnie udostępniamy dwie sale na działania lokalne. Jesteśmy miejscem otwartym na Wasze pomysły. W dużej sali odbywają się m.in. zajęcia takie jak zumba, zdrowy kręgosłup, joga ale także wystawy i wernisaże lokalnych artystów. W mniejszej kameralnej przestrzeni połączonej z częścią biblioteczną można w spokoju popracować, odpocząć, pograć w planszówki. Zapraszamy do nas na kawę lub herbatę, poczytać, popracować, po prostu pobyć. U nas możecie poznać aktywnych mieszkańców dzielnicy o podobnych zainteresowaniach. Można tu zorganizować spotkanie lub wydarzenie. Podzielić się swoją pasją z innymi, rozwinąć lub nabyć nowe umiejętności, wziąć udział w warsztatach i aktywnościach przygotowanych przez koordynatorów Malu.

Zaznacz akceptację cookies marketingowych, żeby zobaczyć mapę Google.

MAL Chrzanów jest miejscem otwartym na pomysły społeczności i oddolne inicjatywy. Bezpłatnie udostępnia przestrzeń na aktywności lokalne i wzajemnościowe. Działa lokalnie dla mieszkanek i mieszkańców Chrzanowa i Bemowa.
Zapraszamy do nas na herbatę lub kawę, aby poczytać, popracować, pobyć. Nasza placówka to miejsca otwarte dla każdego mieszkańca dzielnicy, różnych grup nieformalnych, organizacji pozarządowych czy wspólnot mieszkaniowych. W MAL program i plan działania budujemy w oparciu o potrzeby, pomysły i inicjatywy mieszkańców. Można tu zorganizować spotkanie lub wydarzenie, podzielić się swoją pasją z innymi.