Wolontariat

Zostań wolontariuszem
I zmień świat na lepsze…

Hej! Chcesz robić coś ważnego i inspirującego? Masz szansę dołączyć do grona energicznych wolontariuszy naszej biblioteki na Bemowie i wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla naszej społeczności!
W 2023 roku przyjęliśmy 130 ochotników, którzy przyczynili się do wielu inspirujących inicjatyw na terenie Bemowa. Nasze placówki są otwarte dla każdego, kto chce przyczynić się do wspólnego dobra i rozwijać swoje pasje poprzez pomoc innym.

Co będziesz robić?

Twórz i inspiruj: Pomagaj w organizacji kreatywnych wydarzeń jak teatrzyk Kamishibai, tworząc niezapomniane dekoracje i atmosferę.

Działaj lokalnie, myśl globalnie: Angażuj się w festiwale i pikniki, takie jak „Bemowo pod Aniołami” czy „Spotkaj (MY) się w zielonym zakątku”. Twoja pomoc sprawi, że każde wydarzenie stanie się wyjątkowe.

Poznaj i różnicuj: Integruj się z innymi wolontariuszami i pracownikami biblioteki podczas spotkań, w tym wigilijnego z rodzinną atmosferą.

Co zyskasz?

Rozwój osobisty: Przez działalność wolontariacką zdobędziesz nowe umiejętności, które przydadzą się w życiu zawodowym i prywatnym.

Nowe znajomości: Spotkaj ludzi z podobnymi zainteresowaniami, co rozszerzy Twoje społeczne horyzonty. Nasze wydarzenia i spotkania są idealną okazją do budowania wartościowych kontaktów.

Satysfakcja: Doświadczysz dumy i radości płynącej z pomocy innym. Pokaż, jak dużo dobrego można zrobić, działając razem!

Skontaktuj się z naszą koordynatorką,
Moniką Toporowicz, która z przyjemnością
odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Telefon: 507 217 846

Email: m.toporowicz@e-bp.pl lub
wolontariat@e-bp.pl