Spotkanie autorskie z Marcinem Kruszewskim “Prawo Marcina”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z prawnikiem Marcinem Kruszewskim – PRAWO MARCINA, autorem książki „Prawo Marcina – Znaj Swoje Prawa w Szkole”. Na spotkaniu będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie oraz uzyskać dedykację autora.

Kiedy: 7 lutego o godz. 17:00

Gdzie: Mal Spotykalnia-Biblioteka Sąsiedzka , ul. Powstańców Śląskich 126 w Galerii Bemowo, I piętro.

Wstęp jest wolny. Liczba miejsc ograniczona.

O AUTORZE
Marcin Kruszewski – prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, twórca największego profilu prawniczego w Polsce, na którym codziennie opowiada o prawach ucznia. TikToker roku 2023 wg. See Blogers. W ostatnich dwóch latach jego konto było najszybciej rozwijającym się profilem na platformie. W młodości był tym uczniem, który wykłócał się z nauczycielem, czy można mu zabrać telefon; dziś wspiera młodzież w walce o ich prawa w domu i w szkole.

KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:
Adam Bodnar, Rzecznik Praw Obywatelskich (2015-2021) i Minister Sprawiedliwości: “Ta książka ma szansę zakopać pokoleniową przepaść. Drodzy Dorośli – czytajcie, słuchajcie i oglądajcie Marcina Kruszewskiego!”

Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka (2008-2018) i kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu: “To jest książka, która powinna trafić do każdej szkolnej biblioteki. Dziękuję Marcinowi Kruszewskiemu za „Prawo Marcina”!”

Książka opatrzona posłowiem Adama Bodnara.

Patroni książki: Przemek Staroń, Instytut Praw Dziecka im. Janusza Korczaka oraz Ja, Nauczyciel.