Warsztaty kulinarne

Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania ze smakiem. W październiku w naszych placówkach odbędą się różnorodne spotkania kulinarne – każdy – i młodszy i starszy- będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

09/10/2024, 17:30
Podróże kulinarne – Korea
Zapraszamy na nowy cykl warsztatów kulinarnych. Pierwsze spotkanie poświęcimy kuchni koreańskiej. Razem z bibliotekarką Olą ulepicie Kimbap z ryżu z nadzieniem. Przy okazji dowiecie się ciekawostek o kulturze i zwyczajach Koreańczyków. Uczestnicy proszeni są o przyniesienie puszki tuńczyka w sosie własnym. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci od 7 r.ż. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy Wypożyczalni 113 i Wypożyczalni 142.

Miejsce: Wypożyczalnia 142, ul. Powstańców Śląskich 126
Zapisy: 22 569 71 60. Liczba miejsc ograniczona.

17/09/2024, 17:30
Wymiana myśli kuchennej