Świętujemy Dzień Mamy

Dzień Matki to wyjątkowe święto, które obchodzone jest nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach na świecie. Tego dnia szczególnie doceniamy Mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, poświęcenie i bezinteresowną miłość. Życzymy wszystkim Mamom radości i wyjątkowych chwil nie tylko w dniu ich święta, ale na co dzień. Zapraszamy do placówek naszej biblioteki na wydarzenia przygotowane właśnie z tej okazji.

20/05/2024, 17:30
Kwiaty dla Mamy
Kompozycja kwiatowa to idealny upominek dla każdej Mamy. Tym bardziej, kiedy będzie ona własnoręcznie wykonana. Zapraszamy na rodzinne warsztaty florystyczne, podczas których uczestnicy wykonają kwiatowy podarunek dla swojej Mamy.

Miejsce: Wypożyczalnia 141, ul. Batalionów Śląskich 87
Zapisy: 22 400 41 37 w godzinach 9.00 – 17.00

23/05/2024, 17:30
Podarunek od serca
Dawanie podarunku jest piękną sztuką, zwłaszcza gdy wręczamy coś, czego nie kupiliśmy w sklepie. Zapraszamy młodych czytelników na warsztaty, podczas których wykonają własnoręcznie prezent dla Mamy z okazji jej święta! Co to za prezent? Tego nie zdradzimy, zróbmy Mamom niespodziankę! Na warsztaty zapraszamy dzieci i młodzież od 6 r.ż.

Miejsce: Wypożyczalnia 143, ul. Sternicza 98
Zapisy: 22 416 94 99

24/05/2024, 12:00-18:00
Kwiatki na Dzień Matki
Zapraszamy wszystkich czytelników do zrobienie prezentu dla swojej Mamy. W tym dniu w naszej placówce będzie przygotowane specjalne stanowisko, przy którym każdy będzie mógł zrobić piękny upominek z bibuły. Wszystkie potrzebne materiały będą dostępne w bibliotece, pomocą służyć będą również bibliotekarki.

Miejsce: Wypożyczalnia 114, ul. Powstańców Śląskich 17

24/05/2024, 17:00
Jej portret – warsztaty dla dzieci
Narysuj portret swojej Mamy i ozdób jej włosy papierowymi kwiatuszkami i motylkami. Podaruj swojej Mamie własnoręcznie wykonany bukiet kwiatów z przygotowanych materiałów plastycznych. Zapraszamy dzieci w wieku 4-8 lat.

Miejsce: Wypożyczalnia 29, ul. Konarskiego 6

24/05/2024, 16:00
Dziecięce marzenia – rodzinne zabawy
Zapraszamy na rodzinne świętowanie i wspólne zabawy z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. Będą kreatywne warsztaty i atrakcje dla najmłodszych: tańce, balony, animacje, tatuaże, malowanie twarzy.

Miejsce: MAL Spotykalnia lub teren zielony przed Galerią Handlową Bemowo