Wernisaż – “Cisza w ciszy”

Zapraszamy na wernisaż wystawy Anny Jaworskiej „Cisza w ciszy”. Artystka urodziła się w Radzyniu Podlaskim, obecnie mieszka w Warszawie. Z zawodu jest socjolożką i surdopedagożką, z zamiłowania zaś plastyczką i florystką. Przez 36 lat pracowała z dziećmi słabosłyszącymi, prowadząc różnorodne zajęcia artystyczne, m.in.: malarstwo, rysunek, dekoracje, sztukę użytkową. Uważa, że zajęcia artystyczne mają ogromny wpływ na rewalidację mowy u dzieci z wadą słuchu. W swojej twórczości malarskiej inspiruje się przyrodą. Podgląda naturę i stara się przelać na płótno własne emocje. Jej prace można było niejednokrotnie podziwiać w Galerii Anielskiej, a także w Oranżerii Radzyńskiego Ośrodka Kultury. W Spotykalni wystawę będzie można oglądać do 27 września.

6 września, 18:30 - 21:00