Światowy Dzień Ośmiornicy

Ośmiornice to jedne z najbardziej fascynujących stworzeń na naszej planecie! Są nie tylko najmądrzejszymi bezkręgowcami, ale także mistrzyniami kamuflażu, rozwiązywania zagadek i manipulowania przedmiotami. Jeśli chcecie poznać więcej niezwykłych faktów na temat tych tajemniczych mieszkańców oceanów, koniecznie odwiedźcie Wypożyczalnię 113!
Czekają tam na Was niesamowite ciekawostki o ośmiornicach, ich zdolnościach oraz wyjątkowym zachowaniu. Co więcej, będziecie mieli okazję pomóc jednej z ośmiornic… otulić naszą bibliotekę swoimi ośmioma mackami!  Razem z nami stworzycie niepowtarzalną dekorację, która sprawi, że biblioteka stanie się jeszcze bardziej magicznym miejscem. Dołączcie do zabawy i odkryjcie podwodny świat pełen tajemnic! Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat. Wstęp wolny.

8 października, 12:00 - 18:00

Powstańców Śląskich 108a