W kręgu sztuki

Zapraszamy na kolejne inspirujące spotkanie – “W Kręgu Sztuki”. Gościem Spotykalni będzie Grażyna Cholewińska nauczycielka Vedic Art., malarka, marzycielka, która opowie o tym, jak malarstwo intuicyjne zmieniło jej sposób postrzegania świata i siebie samej.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się czym jest technika Vedic Art., dlaczego rozbudza ona potencjały twórcze oraz pozwala doświadczyć pasji kreacji, eksperymentu i odwagi twórczej.

Technika ta jest efektywną i przyjemną metoda samopoznania oraz poszukiwania wewnętrznego artysty, który zawsze jest w każdym z nas. Zwieńczeniem spotkania będzie wspólne malowanie obrazu farbami akrylowymi.

Gdzie: MAL Spotykalnia – Biblioteka Sąsiedzka, ul. Powstańców Śląskich 126.
Kiedy: 7 września 2023 r., godz. 18.00

WSTĘP WOLNY

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu “Aktywnie i Twórczo w Spotykalni” finansowanego z Funduszu Edukacji Kulturalnej.