Piknik rodzinny na Osiedlu Przyjaźń

Spędź twórczo czas z bemowską biblioteką!
W niedzielę, 5 czerwca, przy Wypożyczalni przy Konarskiego 6 odbędzie się wyjątkowy piknik rodzinny.

– Nasi bibliotekarze przygotowali szereg atrakcji dla uczestników, zarówno dla tych młodszych, jak i starszych – mówi Joanna Braun, kierownik działu promocji bemowskiej biblioteki.

O godz. 11:30 odbędzie się przedstawienie teatralne dla najmłodszych „Niezwykła podróż” w wykonaniu Teatru Dur-Moll.

W programie przewidziano również czas na edukację ekologiczną: zaplanowane zostały ekowarsztaty „Zagrożone gatunki zwierząt”, w ramach których dzieci wykonają prace plastyczne.

Uczestnicy mogą też liczyć na pokaz tańca, przygotowania kosmetyków kąpielowych czy też kartek 3D.

Dzieci będą mogły wziąć udział m.in. w: grach i zabawach edukacyjnych o segregacji śmieci czy ekokonkursach. Ale to nie koniec! Podczas wydarzenia zostanie również zorganizowana garażówka oraz wymiana książek.

Ekopiknik odbędzie się w godzinach 11:00 – 15:00. Serdecznie zapraszamy!

Organizator zastrzega sobie prawo  do zmiany terminu pikniku w przypadku niekorzystnych warunków meteorologicznych.