Aktualności

Aktywnie i twórczo

Za nami kolejna edycja budżetu obywatelskiego! Obejrzyj nasz film i zobacz, jak aktywnie i twórczo realizowaliśmy projekty ze środków BO 2021 w naszej bibliotece -> Budżet Obywatelski 2021 | projekty realizowane w bemowskiej Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy – YouTube

Dzięki zaangażowaniu mieszkanek i mieszkańców Bemowa w realizację budżetu obywatelskiego oferta naszej biblioteki znacząco się wzbogaciła. Zakupiliśmy nowości wydawnicze (książki i multimedia) do naszych placówek, zrealizowaliśmy także cykl różnorodnych warsztatów oraz zajęć tematycznych (m.in. warsztaty stolarskie, malowanie na odzieży, jogę, zumbę, warsztaty tworzenia kompozycji roślinnych w szkle czy kurs samoobrony), które cieszyły się wielkim zainteresowaniem i były fantastyczną okazją do wspólnego spędzania czasu, spotkań, rozmów i zdobywania nowych umiejętności.

Dziękujemy za Państwa aktywność – zgłaszanie projektów do budżetu obywatelskiego, udział w głosowaniu oraz uczestnictwo w zajęciach organizowanych w placówkach bibliotecznych.

Już wkrótce rozpoczynamy nowy cykl warsztatów. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie, profilu na Facebooku, a także na plakatach.

Do zobaczenia!Podziel się / Udostepnij na: