Aktualności

CIAŁO MA GŁOS

Jak patrzeć na ciało i jak łączyć emocje z jego postawą? Jak usłyszeć sygnały wysyłane przez nasz organizm? Zapraszamy na spotkanie „Głos Ciała. Reakcje psychosomatyczne organizmu” w ramach cyklu „Inspirujące Spotkania” zorganizowane w ramach budżetu obywatelskiego

Ciało jest przejawem naszego istnienia. W nim zawarte są procesy fizyczne i mentalne. Jest zwierciadłem ludzkiego życia, dzięki temu stanowi doskonałe źródło informacji. Ale też jest drogą do tego, byśmy odzyskali łączność między czuciem, a myśleniem. Mieć kontakt z ciałem to nic innego jak mieć kontakt ze sobą. To wiedzieć, kim jestem, czym reaguję, co czuję, jakie są moje rozwiązania konfliktowe i gdzie są moje granice.

Spotkanie poprowadzi Marzena Barszcz – psychoterapeutka, trenerkamiędzynarodowa i superwizorka Florida Society for BioenergeticAnalysis, terapeutka manualna, fizjoterapeutka. Dodatkowo ukończyłaszkolenia psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”oraz szkolenie Intensywnej Krótkoterminowej Terapii Dynamicznej.Otworzyła i jest też dyrektorką szkolenia psychoterapeutycznego wnurcie Analizy Bioenergetycznej afiliowanego przez Florida Societyfor Bioenergetic Analysis w Polsce.

Spotkanie odbędzie się 21 listopada o godz. 18:00 w MAL Spotykalnia – Biblioteka Sąsiedzka (ul. Powstańców Śląskich 126).


Zapisy (od 7 listopada) w godzinach 8.00 – 15.00, pod numerem telefonu 506 875 264. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022.

Podziel się / Udostepnij na: