Dobra, tylko jak montuje się te filmy?

Zapraszamy bemowskich seniorów do udziału w projekcie „Dobra, tylko jak montuje się te filmy? Cykliczne zajęcia z montażu filmowego”.  W trakcie cyklu 10 bezpłatnych spotkań z montażu filmowego uczestnicy będą uczyć się:

– podstaw funkcjonowania programu do montażu filmowego,

– podstawowych technik montażowych,

– realizacji własnych prac praktycznych na bazie otrzymanych materiałów wideo.

Warsztaty kierowane są dla osób posiadających już podstawowe doświadczenie edukacji filmowej.

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu (czwartki w godz. 13:00-15:30) w okresie wrzesień-listopad 2022 w Czytelni nr XVII przy ul. Powstańców Śląskich 17. Pierwsze spotkanie już 22 września.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: lukasz@mowmistudio.com

W wiadomości prosimy o odpowiedź na 4 pytania:

1/ Dlaczego chce Pani/Pan wziąć udział w zajęciach montażowych?

2/ Czy uczestniczył/a Pan/Pani już w jakiś zajęciach filmowych? Jeśli tak, to w jakich?

3/ Czy montował Pan/Pani już w jakimś programie do montażu? Jeśli tak, to w jakim?

4/  Czy posiada Pan/Pani doświadczenie realizacji swojego filmu na wszystkich trzech etapach realizacji (wymyślanie koncepcji, zdjęcia filmowe i montaż)?

Posiadanie własnych laptopów do pracy montażowej jest warunkiem koniecznym uczestniczenia w cyklu zajęć.

Prowadzący: Łukasz Kamil Kamiński – reżyser, montażysta, pedagog filmowy, mieszkaniec Bemowa.

Projekt cyklu warsztatów filmowych „Dobra, tylko jak montuje się te filmy? Cykliczne zajęcia z montażu filmowego dla seniorów” realizowany jest w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej 2022 współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.