Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2002 roku pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny i od tamtej pory tego dnia ta dziecięca maskotka ma swoje święto! W naszych placówkach przygotowaliśmy moc misiowych atrakcji – warsztatów, zabaw, zagadek, a nawet fotobudkę! Zapraszamy w przeddzień misiowego święta, czyli 24 listopada!

Oto harmonogram atrakcji:

1. CZYTELNIA NR XVII,
Zapraszamy na warsztaty, podczas których będzie można zrobić Waszego ulubionego bohatera z papieru i plasteliny. Zachęcamy również do wypożyczenia filmu ze swoim ulubionym misiem.
Atrakcje w godzinach otwarcia czytelni tj. 10-17.

2. WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY NR 38,
Zaprasza na spotkanie ze słynnym polskim Misiem z filmu Stanisława Barei. Przygotowaliśmy: krzyżówkę filmową, książki o polskim filmie oraz tablicę z ciekawostkami o Stanisławie Barei i filmie „Miś”.
Atrakcja w godzinach otwarcia wypożyczalni, tj. 10-19:30.

3. WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH, DZIECI I MŁODZIEŻY NR 119
„Zostań przyjacielem Kubusia Puchatka” i zrób z nami:
* Tekturowe misie do kolorowania
* Zagadki: jak dobrze znasz Kubusia Puchatka?
* Sprawdź, czy jesteś tak sprytny jak Kubuś Puchatek. Wydostań miodek z ula.
* Foto ramka z Kubusiem.
Warsztaty otwarte dla chętnych dzieci w godz. 16.00 – 18.00 (bez zapisów).

4. WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH, DZIECI I MŁODZIEŻY NR 141
Zapraszamy na spotkanie z Misiem Uszatkiem: będą książki do wypożyczenia, a w godzinach 10:00-18:00 na małych czytelników będą czekały papierowe misie do samodzielnego wykonania.

5. WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH, DZIECI I MŁODZIEŻY NR 142
Zapraszamy na spotkanie z Misiem Paddingtonem! Będą książki i filmy do wypożyczenia oraz warsztat – zrobimy kapelusze z papieru, będzie też herbatka z Misiem (w godzinach otwarcia wypożyczalni, tj. 10-19:30). Zaś w godzinach 17-18 zapraszamy dzieci na konwersację w języku angielskim.

6. WYPOŻYCZALNIA DLA DOROSŁYCH, DZIECI I MŁODZIEŻY NR 143
W godzinach pracy wypożyczalni, tj. 10-19:30 przynieś misia do biblioteki i opowiedz nam historię Waszej przyjaźni, a dostaniesz od nas słodkie gumisie.
O godz. 17:30 zapraszamy dzieci ze swoimi ulubionymi misiami wraz opiekunami za zajęcia „Bawimy się z Gumisiami”. Przewidujemy gry i zabawy, spróbujemy soku z gumi-jagód i zaśpiewamy gumisiową piosenkę. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod nr. tel. 22 416 94 99.

Podziel się / Udostepnij na: