Kilka słów na temat wolontariatu

W 3. odcinku podcastu „Troszku Kultury” Szymon i Kuba zaprosili do rozmowy Panią Danusię, koordynatorkę wolontariatu w naszych placówkach. Dowiemy się więc, czym w ogóle jest wolontariat, co może on dać instytucji, a co uczestnikowi. Nie zabraknie też oczywiście miłych wspomnień i przemyśleń nad znaczeniem tego typu działań.

Materiał będzie dostępny na platformach streamingowych (Soundcloud, Spotify) oraz na kanale YouTube. Śledźcie nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco!