Aktualności

Innowacyjna Menedżerka Kultury 2021

Kapituła konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury o indywidualną nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego przyznała Annie Fiszer-Nowackiej, dyrektorce naszej Biblioteki WYRÓŻNIENIE HONOROWE za: innowacyjność w wykorzystaniu nowoczesnych technologii w odpowiedzi na potrzeby czytelników i czytelniczek i wyzwania czasu oraz narzędzi kierowania zespołem, a także za wdrożenie pierwszego w Polsce video zapisu.

Kapituła konkursu doceniła wysoki poziom nadesłanych kandydatur. Zgłoszone menedżerki i menedżerowie to osoby będące promotorami zmian i dobrych praktyk, odważnie wytyczające nowe kierunki w swoim środowisku.

Nagrody zostały wręczone laureatkom konkursu 7 grudnia w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury podczas uroczystej gali „Rok w kulturze na Mazowszu”.

O tegorocznych innowacyjnych menedżerkach kultury, ich pracy i dokonaniach można przeczytać w artykule Innowacyjny menedżer kultury, czyli kto? Najlepsi na Mazowszu docenieni opublikowanym w „Businness Insider”. Są odpowiedzialne za cele, strategie, sposób organizacji, program i budżet, kierują zespołami ludzi, a to wszystko w relacji do potrzeb publiczności, lokalnej społeczności i środowiska – to jednak nie wyczerpuje działań menedżerek kultury. Kluczowe jest to, że są to wyjątkowe kobiety, którzy mają siłę i moc, by jak magnes przyciągać do kultury – pisze autorka artykułu o jego bohaterkach. Zachęcamy do lektury całego materiału -> Innowacyjny menedżer kultury, czyli kto? Najlepsi na Mazowszu docenieni (businessinsider.com.pl)

Podziel się / Udostepnij na: