Jak zbudować pewność siebie i dobre relacje?

Zadbaj o swój dobrostan! Zapraszamy na spotkanie z Joanną Godecką, autorką wielu artykułów oraz książek: „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie” „Bądź pewna siebie” , „Nie odkładaj życia na później” , „Przestań się zamartwiać”, „Miłość na celowniku”, „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka”, „Nigdy nie wstydź się siebie.”

Warsztaty odbędą się 3 listopada 2023, o godz. 17:30 w MAL Spotykalnia, przy ul. Powstańców Śląskich 126 (Galeria Handlowa Bemowo).

Zapisy: 509-532-551 od 6 października, od pon. do pt. w godz. 10.00-16.00 (nie przyjmujemy zapisów w formie sms-ów). Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie realizowane w ramach projektu “Aktywnie i Twórczo w Spotykalni” finansowanego z Funduszu Edukacji Kulturalnej.