Bibliotekarz Roku 2021: etap mazowiecki rozstrzygnięty!

W dniu 16 marca rozstrzygnięty został I etap Ogólnopolskiego Konkursu „Bibliotekarz Roku 2021” w województwie mazowieckim.

Z wielką przyjemnością i dumą informujemy, że decyzją Kapituły Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich pod przewodnictwem Bogumiły Toboty nasza dyrektorka Anna Fiszer-Nowacka zajęła II miejsce w konkursie “Mazowiecki Bibliotekarz Roku 2021”!

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Fiszer-Nowacka, dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, od ponad trzech lat prowadzi biblioteką publiczną na warszawskim Bemowie, którą z zapałem i pasją modernizuje strukturalnie i programowo, poprawia jakość korzystania z bogatych zasobów placówki, pracuje także nad zwiększaniem liczby czytelników i osób zainteresowanych korzystaniem z bogatej i różnorodnej oferty biblioteki. Wdrożyła kilka nowoczesnych i nowatorskich w Polsce rozwiązań przyjaznych czytelnikom – począwszy od elektronicznych form zapisu przez innowacyjne metody indywidualnego zarządzania kontem bibliotecznym, aż po unikalny dowóz zamówionych materiałów bibliotecznych do dowolnie wybranej przez czytelnika placówki w dzielnicy.