Aktualności

Konkurs plastyczny „SERCE DĘBU”

Narysuj wybrane przez siebie leśne zwierzątko i wygraj wspaniałe nagrody oraz bilety do kina. Zapraszamy dzieci do twórczej aktywności!

Nasza biblioteka wspólnie z firmą Best Film, dystrybutorem filmu „Serce dębu”, zaprasza dzieci w wieku 6-14 lat do udziału w konkursie plastycznym. Zadanie konkursowe polega na narysowaniu, dowolną techniką, dowolnego zwierzątka leśnego. Prace (wraz ze stosownymi dokumentami, zgodnie z Regulaminem konkursu) można składać w dowolnej placówce bemowskiej biblioteki w terminie 26 września – 5 października br.

Trzy najlepsze prace nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz biletami do kina.

„Serce dębu”

Od ponad dwustu dziesięciu lat w środku lasu rośnie majestatyczny dąb, który daje schronienie jego licznym mieszkańcom. Poczujcie, jak bije jego serce. Ten widowiskowy film ma niezwykłą, godną wszystkich filmowych nagród obsadę: wiewiórki, ryjkowce, sójki, mrówki, myszy polne… Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat zależy od owego dostojnego drzewa, czerpiąc od niego pożywienie i schronienie, od korzeni aż po gałęzie. Poznajcie wpadających z wizytą przyjaciół, zbłąkanych wędrowców, czułych kochanków, złych sąsiadów oraz bezwzględne drapieżniki. Zanurzcie się wszystkimi zmysłami w ten cudowny mikrokosmos.

Podziel się / Udostepnij na: