Aktualności

Konkurs „Bemowo TikTokowo”

Czas na prawdziwe wyzwanie! Kto dołącza? Zapraszamy do szalonej zabawy w konkursie duetów na TikToku!

Konkurs związany jest z historyczną inicjatywą biblioteki oraz Towarzystwa Przyjaciół Warszawy Oddział Bemowo,  której celem jest pokazanie historycznego i współczesnego oblicza Bemowa. W jej ramach planowana jest wystawa i ciekawa rozmowa z gośćmi o Bemowie. Szczegółowe informacje już wkrótce!

ZASADY KONKURSU

W aplikacji społecznościowej TikTok na profilu bibliotekabemowo -> https://www.tiktok.com/@bibliotekabemowo , już od poniedziałku, 18 marca 2024 roku ( w godzinach popołudniowych), przez następne 2 dni publikowane będą filmy nagrane w 3 wybranych miejscach na Bemowie przez znanych Tiktokerów: Sebastiana Kowalczyka i Ciapura.

  1. Zobacz pierwszy film:

https://www.tiktok.com/@bibliotekabemowo/video/7347711589350460704

2. Zobacz drugi film:

https://www.tiktok.com/@bibliotekabemowo/video/7348062300777057568

3. Zobacz trzeci film

https://www.tiktok.com/@bibliotekabemowo/video/7348448453090954528

Zadaniem i wyzwaniem dla uczestników konkursu jest stworzenie „duetu” do jednego, dwóch lub wszystkich przedstawionych filmów, nagranego w tym samym miejscu co film TikTokerów oraz oznaczenie w filmie profilu Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Linki do filmów należy wysłać na adres: promocja@bibliotekabemowo.pl (w temacie maila należy wpisać TIK TOK). Konkurs trwa do 17 kwietnia br.!

Jesteśmy ciekawi Waszych kreatywnych interpretacji!

Z aplikacji TikTok korzysta coraz więcej osób. Ciekawą opcją jest w niej właśnie funkcja duetu, czyli wykonania filmu do czyjejś etiudy. Wyświetlane są one wtedy tuż obok siebie. Kategoria ta jest jedną z najbardziej kreatywnych, bo wideo należy przygotować tak, by zaplanować możliwe interakcje z drugą osobą, której nie ma obok nas. A dołączający do duetu musi idealnie zdążyć z czasem reakcji.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie: https://bibliotekabemowo.pl/wp-content/uploads/2024/03/Regulamin-konkursu-TIK-TOK-BEMOWO-MARZEC-2024.pdf

Podziel się / Udostepnij na: