Mikołajkowe muzyczno-literackie zabawy dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na grudniowe, mikołajkowe literacko-muzyczne zabawy dla najmłodszych Czytelników oraz Czytelniczek naszej biblioteki. W programie spotkań są tańce i ciekawe zabawy muzyczne połączone z prezentacją literatury dziecięcej. Będą także mikołajkowe niespodzianki. Zapewniamy świetną zabawę i atrakcyjnie spędzony czas.

Harmonogram:

2 grudnia 2023 r. o godz. 11.00, Czytelnia nr XVII, ul. Powstańców Śląskich 17, dla dzieci 3-6 lat

6 grudnia 2023 r. o godz. 17:00, MAL Spotykalnia-Biblioteka Sąsiedzka, ul. Powstańców Śląskich 126, dla dzieci 8-6 lat.

Zapisy: 509 532 551 (w godz. 10:00-16:00)