Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które w tym miesiącu odbędzie się wyjątkowo w środę, 24 kwietnia o godz. 18:00 w Czytelni Naukowej nr VII przy ul. Konarskiego 6. Będziemy rozmawiać o książce „Na poboczu Ameryk. Pieszo z Panamy do Kanady” Oli Synowiec i Arkadiusza Winiatorskiego.

Dyskusyjne Kluby Książki powstały w Polsce z inicjatywy Instytutu Książki, a ich celem jest popularyzacja i wspieranie czytelnictwa oraz integracja środowiska czytelniczego bibliotek.
Pomysł DKK opiera się na założeniu, że potrzebne są miejsca, w których można rozmawiać o wspólnie czytanych książkach oraz że nie trzeba być krytykiem, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. DKK powstały z myślą o wszystkich osobach, które lubią czytać, rozmawiać o ciekawych lekturach poznawać nowych autorów i gatunki literackie.

W naszej bibliotece spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się w każdy czwarty wtorek miesiąca. Dyskusję prowadzi Katarzyna Świeżak.

Zapisy: klub@e-bp.pl. Liczba miejsca ograniczona.