Nowe miejsce na mapie kulturalnej Bemowa

Już od lutego br. bemowska biblioteka przy współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową Górczewska uruchamia Klub Mieszkańca S.M Górczewska przy ul. Doroszewskiego 5. Szczegółowe informacje dotyczące działalności i oferty Klubu można uzyskać u koordynatorki klubu Marioli Goljan pod nr telefonu: 506 875 269 (w godz. 10:00-16:00).

Przestrzeń ta powstała z inicjatywy Rady Nadzorczej, w szczególności pani Katarzyny Tarasiewicz, oraz Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Górczewska. Pomysłodawcą części aktywności jest bemowski radny Maciej Bartosiak.

Klub Mieszkańca będzie czynny w poniedziałki i wtorki w godzinach 12.00 – 20.00. W ofercie zajęć i warsztatów w tej lokalizacji planowane są: rozgrywki i turnieje szachowe, warsztaty rysunku, warsztaty kulinarne, spotkania z ciekawymi ludźmi, kursy obsługi smartfona, warsztaty szycia na maszynie i przeróbek krawieckich, warsztaty szydełkowania oraz pokazy filmowe.