Bezpłatne wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży szkolnej [Budżet Obywatelski 2023]

Rusza projekt bezpłatnego wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży szkolnej w placówkach bibliotecznych na Bemowie. Jego celem jest wspieranie dzieci i nastolatków w codziennych perypetiach, zwłaszcza w tych, wynikających z doświadczania trudnych emocji, izolacji społecznej, i innych problemów odbijających się na bezpośrednich kontaktach społecznych.

Konsultacje odbywać się będą w bemowskich placówkach przy Konarskiego 6 i Gen. Pełczyńskiego 28c. Będą to indywidualne oraz grupowe spotkania z doświadczonymi w pracy z młodymi osobami psycholożkami: Natalią Białas i Karoliną Biernacką.

Zapisywać się można za pośrednictwem strony Akademia Młodego Bemowiaka: https://bit.ly/3n6UeRz lub telefonicznie pod nr tel. 506 874 652. Szczegóły dotyczące terminów konsultacji są dostępne na Facebooku Akademii Młodego Bemowiaka.

Projekt jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.