Aktualności

Robimy roboty – rodzinne warsztaty upcyklingowe

Zapraszamy na rodzinne warsztaty tworzenia robotów (dzieci od 9 r.ż. wraz z rodzicem/opiekunem).  Będą one w całości wykonane z materiałów dostępnych w każdym domu, a przy tym przyjaznych dla środowiska. Warsztaty odbędą się 15 stycznia o godz. 17:30 w Wypożyczalni dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży przy ul. Powstańców Śląskich 126 (Galeria Handlowa Bemowo). Zapisy: 22 569 71 60.

Warsztaty są zorganizowane dzięki współpracy z dystrybutorem filmowym Best Film. Dla uczestników warsztatów przewidziane są wejściówki do kina na film „Pies i robot”, najlepszą europejską animację – film zdobył nagrodę Europejskiej Akademii Filmowej.

***

O filmie:
Za oknem kolorowy, pełen życia i śmiechu Nowy Jork. Zwierzęta, tak jak ludzie, żyją swoimi sprawami, zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół – wszyscy z wyjątkiem PSA, który ze swojego mieszkania patrzy na zwariowane miasto ze smutkiem i nutką zazdrości. On też chciałby mieć przyjaciela, tylko… brakuje mu odwagi.

Pewnego dnia ulega słodkiej obietnicy reklamy i kupuje sobie przyjaciela – ROBOTA. Kiedy ROBOT ożywa, staje się dla PSA najlepszym kumplem na świecie. Wrotki, muzyka, hot dogi, wygłupy – tak wyglądają ich pełne zabawy dni.

Wszystko zmienia się w ostatni dzień lata, gdy wybierają się na plażę. Żeby ratować kumpla, który próbował zaprzyjaźnić się z morską wodą, PIES musi zostawić go na chwilę samego.

Jak się skończy ta przygoda?

(*) Zobacz zwiastun: https://pies-i-robot.bestfilm.pl/zwiastun

Podziel się / Udostepnij na: