Spotkanie autorskie z Mariką Krajniewską

1 lutego 2024 roku o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z pisarką, scenarzystką, wydawczynią, ale również trenerką mentalną – Mariką Krajniewską, autorką książki “Wpół do świtu”. Historia ta przypomina trochę film Woody’ego Allena „O północy w Paryżu”, tyle że w warszawskiej scenerii. Mamy tu opowieść o stracie, ale i o umiejętności poradzenia sobie z nią. Jest też poszukiwanie skarbu sprzed stu lat, który pomoże czytelnikowi odnaleźć Stanisława Umińska, Jan Żyznowski, Julian Tuwim, Leon Schiller i… nie powiemy kto jeszcze, bo to zaskakująca niespodzianka.

Autorka powieści uwielbia, gdy książki dają ukojenie, nawet w trudnych momentach. Uczy pisania, organizuje konkursy literackie.

Zapraszamy! Wstęp wolny.