Aktualności

Spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim

Zapraszamy do bemowskiej biblioteki na wieczór autorski, podczas którego polityk Radosław Sikorski opowie o swojej najnowszej książce „Polska. Stan państwa”.

Książka ukazała się w listopadzie ubiegłego roku nakładem wydawnictwa Znak. Jak pisze wydawca, w książce autor: „W ciętych, błyskotliwych tekstach piętnuje kolejne absurdalne decyzje, groteskowe polityczne szopki oraz rażące błędy, których konsekwencje będziemy odczuwać latami. Wskazuje też – nie zawsze łatwe czy oczywiste – drogi wyjścia z obecnej sytuacji.”

Spotkanie autorskie z Radosławem Sikorskim poprowadzi Aleksandra Gajewska.

KIEDY: 10 lutego (piątek), o godz. 18:00

GDZIE: MAL Spotykalnia – Biblioteka Sąsiedzka, ul. Powstańców Śląskich 126 (CH Bemowo).

WSTĘP WOLNY

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książki oraz uzyskania dedykacji autora.

Książka Radosława Sikorskiego „Polska. Stan państwa” [z noty wydawcy]: Zamiast końca historii otrzymaliśmy koniec rzeczywistości, którą znamy. Wstrząsy – terroryzm, pandemia, załamanie gospodarcze i wojna – nie ominęły także nas. Polska wkracza w nową erę, borykając się z wewnętrznymi sporami, nepotyzmem i zaprzepaszczonymi szansami na rozwój. Bezsensowna walka z Unią Europejską zepchnęła nas na margines sceny międzynarodowej – i to w momencie, w którym bezpieczeństwo naszego kraju zostało zagrożone.

Podziel się / Udostepnij na: