Wyniki konkursu “Kocia historia-wąsikiem spisane”

Znamy już wyniki Konkursu Literackiego dla dzieci „Kocia historia – wąsikiem spisane”, zorganizowanego przez Punkt Biblioteczny nr 143! Oto jego laureaci:

I KATEGORIA – dzieci w wieku 7-9 lat:

I miejsce:  Lilianna Kapka, II miejsce: Ania Szczekutek, III miejsce: Zosia Pieruszkowicz-Szulik.

II KATEGORIA – dzieci w wieku 10-12 lat:

I miejsce: Ania Wasilewska

Jury przyznało także dwa wyróżnienia: I wyróżnienie: Wiktoria Gawrychowska, II wyróżnienie: Tymon Pietruszkiewicz-Szulik.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zaś laureatom serdecznie gratulujemy!