Teatrzyk w bibliotece

Zapraszamy na lutowe spotkania z teatrzykiem Kamishibai i teatrzykiem pacynkowym. Oto propozycje przygotowane przez nasze placówki:

19/02/2024, 16:30
Teatrzyk Kamishibai
Kolejne spotkanie literacko-plastyczne z teatrzykiem Kamishibai dla dzieci w wieku 2-5 lat. Wspólnie wysłuchamy i obejrzymy dwie bajki: “Mądra kurka” oraz “Rękawiczka”. Kamishibai to ciekawa propozycja dla młodszych dzieci, wywodząca się z tradycyjnej japońskiej sztuki opowiadania.
Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 141, ul. Batalionów Chłopskich 87.
Zapisy: 22 400 41 37. Liczba miejsc ograniczona.

20/02/2024, 17:00
Witajcie w Kamishibajce
Przed nami kolejny cykl spotkań z serii „Witajcie w Kamishibajce”, podczas których zabierzemy dzieci w wieku 4-6 lat w podróż do magicznej krainy Teatrzyku Kamishibai. W lutym zapraszamy na opowieść „Pinokio”. Po przedstawieniu dzieci wykonają drobną plastyczną pracę związaną z tematem teatrzyku.
Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 119, ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c
Zapisy: 22 304 82 80 lub osobiście w Wypożyczalni 119. Liczba miejsc ograniczona.