Aktualności

Aktywnie z Bemowem

Od poniedziałku 16 maja br. wystartował nowy projekt Akademii Młodego Bemowiaka „Aktywnie z Bemowem”. To wyzwanie mierzenia liczby wykonanych kroków, które uruchomione jest w aplikacji Pho3nix Kids. Uczestniczyć w nim mogą uczniowie dwunastu bemowskich szkół, które przystąpiły do wyzwania. Patronem akcji jest zastępca burmistrza w Dzielnicy Bemowo Piotr Kobierski.

Jestem pod wrażeniem pomysłowości i potencjału drzemiącego w uczniach bemowskich szkół. Trzymam kciuki za wszystkich biorących udział w wyzwaniu. Każdy krok się liczy! – podkreśla Piotr Kobierski Zastępca Burmistrza Bemowa.

Akcja wystartowała 16 maja i potrwa do 3 czerwca br. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody w postaci voucherów do Empiku. W każdej szkole biorącej udział w wyzwaniu nagrodzeni zostaną uczniowie z trzema najwyższymi wynikami przebytej liczby kroków w czasie trwania wyzwania. Nagroda w postaci bonu na zakup sprzętu sportowego czeka też szkołę, której uczniowie zdobędą największą liczbę kroków.

Inicjatorami akcji są Młodzieżowi Radni Dzielnicy Bemowo i jednocześnie współtwórcy Akademii Młodego Bemowiaka. – Uruchomiona w ubiegłym roku Akademia, to miejsce do którego każde dziecko i nastolatek naszej dzielnicy może zgłosić swój pomysł, a my postaramy się wesprzeć go wiedzą, doświadczeniem organizacyjnym, aby zrealizować jego inicjatywę – zaznacza wiceburmistrz Kobierski.

Lista szkół biorących udział w wyzwaniu: 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II.
Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego.
Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz.
Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej.
Szkoła Podstawowa nr 357.
Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego.
Szkoła Podstawowa Nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego.
Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej.
Szkoła Podstawowa nr 301 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka.
Szkoła Podstawowa nr 321.
78 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Pawlikowskiej–Jasnorzewskiej.

Podziel się / Udostepnij na: