Jak skutecznie wyznaczyć i dbać o własne granice?

Chcesz uniknąć typowych blokad komunikacyjnych? Zadbaj o wzajemne zrozumienie! Dowiedz się, jak skutecznie dbać o własne granice.

Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych poświęconych budowaniu relacji.

Zajęcia poprowadzi Konrad Sobczyk, doświadczony mediator, trener i superwizor mediacji, który podkreśla, że jego zadaniem w pracy mediatora jest odczytać i zrozumieć jakie informacje niesie ze sobą konflikt, a następnie pomóc przełożyć tę wiedzę na rozwiązania, które będą służyć stronom konfliktu w domu, czy w pracy.

Jedną z podstaw udanych relacji w domu i pracy jest dobra komunikacja. Przyjdź na warsztaty i zdobądź nowe umiejętności!

Warsztaty odbędą się 1 grudnia o godz. 17:30 w Wypożyczalni dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 143 (przy ul. Sterniczej 98) .

Zapisy (od 17 listopada): 22 415 40 71. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022.