Aktualności

Czy biblioteka to tylko książki?

Nowa kampania Biblioteki Bemowo.

Dla każdego z nas fakt, że biblioteka jest miejscem wypożyczania książek jest rzeczą oczywistą. Ale w obecnych czasach coraz więcej treści, które nas interesują, i które służą naszemu rozwojowi, to także gry planszowe, komiksy i filmy. Kupowanie najnowszych pozycji za każdym razem, kiedy mamy ochotę na wartościową rozrywkę, to dla budżetów domowych, bywa często zbyt dużym obciążeniem. Dobre tytuły bywają po prostu drogie.  

Nie jest tajemnicą, że w takich sytuacjach wiele osób zwraca się w stronę ciemnej strony internetu i źródeł nielegalnie kopiowanych materiałów, które często miewają słabą jakość. Tymczasem legalną kulturę znajdziemy właśnie w bibliotece publicznej – całkowicie za darmo.  

To właśnie stało się podstawą strategii komunikacji dla zewnętrznej kampanii reklamowej, która trwa właśnie na terenie dzielnicy Bemowo. Najnowsze książki, gry i filmy w najwyższej, oryginalnej jakości. Za darmo. I to w 7 lokalizacjach, żeby każdy miał blisko. Myśleliście kiedyś o tym w ten sposób? Nie? To wpadajcie i korzystajcie z naszych zasobów! Duża część zbiorów dostępna jest on-line, a dzięki usłudze videozapisu do biblioteki można wszystko zrobić siedząc na kanapie z każdego miejsca w Polsce.

Zapraszamy!  

Podziel się / Udostepnij na: