Aktualności

„DOTYKA… Poderwać gęsią skórkę do lotu”

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Autorem Nieznanym o jego najnowszej książce

„DOTYKA… Poderwać gęsią skórkę do lotu” w dniu 27 października o godz. 18:00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 38, przy ul. Konarskiego 6. Wstęp wolny.

„DOTYKA… Poderwać gęsią skórkę do lotu” to baśń postapokaliptyczna. O starym człowieku. Tylko on wie, jak mieć i być. Bo umie używać, oderwanych od technologii, dłoni. Po pyłowym potopie jedynym ocalałym wynalazkiem ludzkości są… dłonie. Ale wyłącznie te starych ludzi. Młodzi holo sapiens , żeby przetrwać, uczą się dłoni od nowa. Odkrywają, do czego mogą być zdolne w świecie, w którym zostały tylko ruiny drzew i traw. Uświadamiają sobie też, że są największym darem (i niedarem), jaki można ofiarować drugiemu człowiekowi. To opowieść usypana z piasku i piaskiem rozwiewana. Można ją, w formie migawki, obejrzeć na… okładce – grafika na obwolucie jest animowana.

Autor Nieznany.

BIOGRAM
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Dziennikarstwa, Studia Podyplomowe – Laboratorium Reportażu oraz Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Zarządzania i Marketingu, o specjalności reklama.

Poznawał warsztat pisarski w obszarze opowiadania pod kierunkiem Marka Nowakowskiego i Piotra Wojciechowskiego, reportażu pod opieką Marka Millera i dramatu pod czujnym okiem Tadeusza Słobodzianka.

Ma w dorobku:

– 9 opowiadań opublikowanych w magazynie „Opowieści”

– czarną baśń „ NAWIŚĆ”

– baśń postapokaliptyczną „DOTYKA… Poderwać gęsią skórkę do lotu”

Podziel się / Udostepnij na: