Spotkania ze znanymi osobami – Jacek Gutry | Budżet obywatelski 2025

Serdecznie zapraszamy na jesienny cykl „SPOTKANIA ZE ZNANYMI OSOBAMI” realizowany w ramach projektu budżetu obywatelskiego 2025 „Warsztaty dla dorosłych i doposażenie bibliotek o nowości książkowe, audiobooki, prenumeraty online”. Wstęp wolny. 

Kim jest śpiewający autor, który łączy poezję, muzykę i literaturę dziecięcą? Jak brzmią piosenki nagradzane na ogólnopolskich konkursach i festiwalach?Co kryją kulisy polskiej piosenki literackiej? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas spotkania z Jackiem Gutrym – twórcą piosenek i literatury dziecięcej, gitarzystą, laureatem m.in. I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Przybycie Bardów”, cenionym konferansjerem festiwali piosenki literackiej („Kryształowy Kamerton”, „Moja wolności”, OPPA), członkiem Zarządu Głównego Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. Spotkanie z artystą będzie okazją do rozmowy o muzyce, słowie i pasji tworzenia.

Wstęp wolny

Data

paź 16 2025
Zakończone!

Czas

18:00 - 19:30

Lokalizacja

Czytelnia Naukowa nr VIII
Konarskiego 6

Organizator

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Telefon
22 666 17 68
Email
sekretariat@e-bp.pl
Strona WWW
www.bibliotekabemowo.pl
Polityka prywatności

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia użytkownika. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i pełnią takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową oraz pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny uważasz za najciekawsze i najbardziej przydatne.
Polityka prywatności