Aktualności

Moc naszych przodków – drzemiąca w nas potęga!

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie realizowane w ramach projektu “Aktywnie i Twórczo w Spotykalni” finansowane z Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Moc naszych przodków – drzemiąca w nas potęga!

Jakie schematy mamy zapisane w naszym dzieciństwie i pamięci rodowej? Jak wpływa na nas energia naszych przodków? Jak odkrywać w sobie moc poprzednich pokoleń i jak czerpać z mądrości tych, od których pochodzimy. Zapraszamy na inspirujące, budujące świadomość spotkanie z Anna Pieprzak-Wałowską, która zajmuje się tematyką ustawień rodowych i energią systemów rodzinnych.

W naszych systemach rodzinnych istnieją czasem blokady, międzypokoleniowe tajemnice. Funkcjonują również mity rodzinne czy utarte wzorce zachowań. Trudności w funkcjonowaniu rodziny wynikają również z konfliktów przeniesionych z przeszłości Często nie potrafimy dotrzeć do źródła naszych codziennych problemów i ograniczeń. Bywa, że nie sposób samemu dostrzec, w czym tkwi trudność. Tymczasem dostrzeżenie i zwrócenie się ze zrozumieniem i akceptacją w te ważne dla Twojej rodziny miejsca, ma uwalniające działanie. Otwierają się nowe możliwości i uzyskujemy pełniejszy dostęp do naszego potencjału. Uczymy się patrzeć z innej perspektywy na siebie i na innych. Zyskujemy zrozumienie przyczyn naszych obecnych blokad czy lęków. Zyskujemy wolność i siłę do działania.

Warsztaty odbędą się 4/11/2023 o godz. 14:00 w MAL Spotykalnia (ul. Powstańców Śląskich 126 – Galeria Handlowa Bemowo).

ZAPISY: 509 532 551 (od pn-pt w godz. 10:00-16:00). Liczba miejsc ograniczona.

Podziel się / Udostepnij na: