Zapraszamy dzieci w wieku 4-7 lat na pierwszy w nowym roku Teatrzyk Kamishibai, zatytułowany ?Noc w Bibliotece?.

Po przedstawieniu zapraszamy dzieci na warsztaty plastyczne, na których wykonają one swoje unikalne zakładki do książek.

Przedstawienie odbędzie się 10 stycznia o godz.17:30 w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 29, przy ul. Konarskiego 6.

Zapisy (od 3 stycznia): 22 665 95 88.

Polityka prywatności

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia użytkownika. Informacje o plikach cookie są przechowywane w Twojej przeglądarce i pełnią takie funkcje, jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową oraz pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny uważasz za najciekawsze i najbardziej przydatne.
Polityka prywatności