Pomoce Montessori

Dowiedz się, jak wspierać dziecięcą ciekawość w duchu pedagogiki Montessori. Poznaj pierwsze pomoce Montessori odpowiednie dla Twojego dziecka!

Warsztaty poprowadzą: Aleksandra Brodowska, Joanna Dubrawska-Stępniewska, Lidia Rekosz-Domagała – nauczycielki Montessori i edukatorki z Pracowni Montessori, działającej przy Stowarzyszeniu Rodzice Razem / Klubie Mam na Bemowie, autorki serii książeczek pt. “Domowa Pracownia Montessori”.

Zajęcia odbędą się 23 listopada 2022 o godz. 17:30 w Punkcie Bibliotecznym nr 142  (przy ul. Powstańców Śląskich 126 – Galeria Handlowa Bemowo). Warsztaty skierowane są do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 2-5 lat.
Zapisy: 22 569 71 60 (od 9 listopada). Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Pomysłodawczynią projektu jest Pani Monika Sejbuk-Radziwonka.