Warsztaty dla dorosłych

Odkrywamy system dziesiętny: o pomocach matematycznych Montessori

Dowiedz się, jak wspierać dziecięcą ciekawość w duchu pedagogiki Montessori. Poznaj pierwsze pomoce Montessori odpowiednie dla Twojego dziecka!

Warsztaty poprowadzą: Aleksandra Brodowska, Joanna Dubrawska-Stępniewska, Lidia Rekosz-Domagała – nauczycielki Montessori i edukatorki z Pracowni Montessori, działającej przy Stowarzyszeniu Rodzice Razem / Klubie Mam na Bemowie, autorki serii książeczek pt. “Domowa Pracownia Montessori”.

Warsztaty skierowane są do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 3-6 lat.

Zajęcia odbędą się:

06 października 2022 o godz. 17:30 w Punkcie Bibliotecznym nr 141  (przy ul. Batalionów Chłopskich 87).
Zapisy: 22 400 41 37. Liczba miejsc ograniczona.

12 października 2022 o godz. 17:30 w Punkcie Bibliotecznym nr 142  (przy ul. Powstańców Śląskich 126).
Zapisy: 22 569 71 60 (od 28 września). Liczba miejsc ograniczona.

19 października 2022 o godz. 17:30 w Wypożyczalni dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży nr 119  (przy ul. Gen. T. Pełczyńskiego 28c).
Zapisy: 22 304 82 80 (od 5 października). Liczba miejsc ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Pomysłodawczynią projektu jest Monika Sejbuk-Radziwonka.