Media o nas 2022

Konkurs „Bibliotekarz Roku 2021” rozstrzygnięty!

W dniu 16 marca rozstrzygnięty został I etap Ogólnopolskiego Konkursu „Bibliotekarz Roku 2021” w województwie mazowieckim.
Decyzją Kapituły pod przewodnictwem kol. Bogumiły Toboty „Mazowieckim Bibliotekarzem Roku 2021” została Agnieszka Dziuba z Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego, starszy kustosz, kierownik Filii nr 8 Mediateka.

Ponadto w konkursie „Mazowiecki Bibliotekarz Roku 2021”:

II miejsce zajęła Anna Fiszer-Nowacka z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy,
III miejsce zajęła Renata Krawczyk z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Sochocinie.

Serdecznie gratulujemy!