Aktualności

Refleksologia terapeutyczna | odzyskaj kontrolę nad swoim zdrowiem

Refleksologia terapeutyczna | odzyskaj kontrolę nad swoim zdrowiem | cykl „Inspirujące Spotkania”  

Poczuj się wspaniale dzięki naturalnym metodom wspierającym zdrowie. Poznaj sprawdzone techniki refleksologii terapeutycznej i usuń stres, brak energii, słabą odporność. Dowiedz się, w jaki sposób możesz wykorzystać swoje własne stopy, aby poczuć przypływ energii i chęci do życia. Jak w prosty i naturalny sposób pozbyć się bólu i zregenerować swoje ciało.  

Zapraszamy na spotkanie pt. „Refleksologia terapeutyczna. Odzyskaj kontrolę nad swoim zdrowiem” z cyklu „Inspirujące Spotkania” w dniu 24 listopada br. o godz. 17:30 do Czytelni nr XVII przy ul. Powstańców Śląskich 17. Warsztaty poprowadzi Katarzyna Gołębiewska, dyplomowany refleksolog.  

Terapia Refleksologiczna to działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia. Nie musisz być fachowcem, by korzystać z dobroczynnego działania refleksologii. Wystarczy kilka minut, by rozluźnić swoje ciało i czuć się witalnie każdego dnia – samodzielnie i w dowolnym momencie.  

Na spotkanie obowiązują zapisy (od 10 listopada) pod nr. tel.: 22 666 17 69. Liczba miejsc ograniczona.  

Jak się przygotować do warsztatów? Załóż wygodne ubranie, miej też buty na zmianę (najlepiej klapki) oraz weź ze sobą olejek lub krem natłuszczający.

Warsztaty są realizowane w ramach budżetu obywatelskiego 2022.  

Podziel się / Udostepnij na: