Uczta dla oczu! Uczta dla uszu!

Serdecznie zapraszamy na wernisaż Iwony Kalaman pt. “Złotem oprószone i nie tylko…”, który odbędzie się 20 stycznia o godz. 18:00 w MAL Spotykalnia przy ul. Powstańców Śląskich 126 (Galeria Bemowo).

Iwona Kalaman – malarka, artystka, terapeutka i arteterapeutka. Artystka fascynacje zabawą malarską przekazuje młodym adeptom sztuki podczas warsztatów i zajęć artystycznych.
Prace artystki odwiedziły galerię sztuki- Van Gogh Gallery w Madrycie oraz zawędrowały na Międzynarodowe Targi Sztuki w Monaco. Obecnie na stałe współpracuje z Galerią Kwadrat w Poznaniu, Galerią Jar oraz wystawia swoje pracę na wielu aukcjach charytatywnych.

Po wernisażu prac Iwony Kalaman zapraszamy na koncert jazzowego tria KADETË, który rozpocznie się o godzinie 19:00.

KADETË to klasyczne, akustyczne trio jazzowe z Warszawy, występujące na scenie od przeszło dziesięciu lat. Basista oraz perkusista są od dziecka związani z Bemowem. Zespół gra głównie własne kompozycje, a koncert w Spotykalni jest jednym z serii koncertów promujących ich najnowszy album „To The Sunset”.

Wstęp wolny.